Szukasz komfortowego

Pokoju z widokiem na taTry ??

zapoznaj się z zasadami rezerwacji

1. Rezerwacja może być dokonana drogą elektroniczną lub telefonicznie.

2. Po dokonaniu rezerwacji zamawiający jest zobowiązany do wpłacenia w ciągu 4 dni roboczych od daty rezerwacji przedpłaty w kwocie ustalonej telefonicznie lub mailowo na nr rachunku 38 1160 2202 0000 0000 7683 9543 Millenium Bank

dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL 38 1160 2202 0000 0000 7683 9543

Kod BIC/SWIFT Banku Millennium: BIGBPLPW

3. Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje automatyczne cofnięcie rezerwacji.

4. Opłata rezerwacyjna (przedpłata) jest bezzwrotna, chyba że rezygnacja z rezerwacji następuje najpóźniej 30 dni przed planowany rozpoczęciem pobytu w przypadku rezerwacji obejmujących: Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra, ferii zimowych i wakacji oraz 21 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu w przypadku pozostałych terminów – w takiej sytuacji zwrotowi podlega 50% wpłaconej kwoty.

Rezygnacja z pobytu musi być złożona na piśmie.

Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.

5. Złożenie rezygnacji w terminach krótszych niż wymienione oznacza odstąpienie od umowy a otrzymany zadatek nie podlega zwrotowi (podstawa prawna art. 394 Kodeksu Cywilnego)

6. Opłatę za cały okres deklarowanego pobytu, należy uregulować jednorazowo w dniu przyjazdu.

7. W pobytach obejmujących Święta Bożego Narodzenia, okres sylwestrowo-noworoczny, ferie zimowe, lipiec oraz sierpień należność za skrócony pobyt nie jest zwracana.

Jedla - pokoje w Bukowine Tatrzańskiej
Jedla - pokoje w Bukowine Tatrzańskiej
Jedla - pokoje w Bukowine Tatrzańskiej

Powiązane zdjęcia: